Dřevěné 3D Puzzle - Brontosaurus

 
 

Dřevěné 3D Puzzle - Brontosaurus. Dřevěná skládačka bez nutnosti lepení. Počet dílků: 39 ks.

Dostupnost Skladem (> 1 ks)
Můžeme doručit do
4.11.2020
249 Kč    
Kategorie Dřevěné 3D Puzzle
 

Sestavte si vlastní dřevěný model dinosaura! Skládačka nevyžaduje lepení, jednotlivé dílky stačí vymáčknout z předem vyražených dřevěných platíček a podle přiloženého obrázkového návodu poskládat dohromady. Po složení Vám vznikne krásná interiérová dekorace v přírodních barvách.
TIP: Pokud budete sestavovat skládačku například s dětmi (vždy pod Vaším dohledem), mohou si děti jednotlivé dílky například vybarvit barvičkami a společně pak můžete složit barevný model dle nejrůznějších fantazií.

Specifikace:
Rozměr finální stavby: výška 120 mm, šířka: 75 mm, délka 355 mm
Počet dílků: 39 ks
Doba stavby (pouze orientačně): 1 hodina
Balení obsahuje: dřevěné ražené dílky stavebnice v platíčkách, obrázkový návod, kousek smirkového papíru pro začišťování hran.

Při vymačkávání jednotlivých dílků používejte přiměřenou sílu, aby nedošlo k poškození jednotlivých dílků špatným vymačkáváním. Stejně pozorně skládejte jednotlivé dílky dohromady při vlastní stavbě, některé dílky jsou detailní a byla by škoda si finální model poškodit již během stavby.
V případě, že Vám některé dílky nepůjde do sebe zapasovat bez použití nepřiměřené síly, doporučujeme tyto dílky vhodně upravit přiloženým smirkovým papírem.

POZOR! Výrobek není hračka! Není vhodné pro děti do 3 let! Stavebnice obsahuje malé části, které by mohly děti spolknout nebo vdechnout a udusit se! Doporučený věk 8+ let.

Počet dílků 39 ks
Výška 120 mm
Šířka 75 mm
Délka 355 mm
Doba skládání (?) 1 hodina
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.