VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, VZHLEDEM K NEÚSPĚŠNÉMU JEDNÁNÍ S ČESKOU POŠTOU OHLEDNĚ CEN POŠTOVNÉHO (ODESLAT DLOUHÝ BALÍČEK = PLÁTNO, BY VYŠLO NA CCA 300 KČ) JSME BYLI NUCENI MOŽNOST ODESÍLÁNÍ ČESKOU POŠTOU TRVALE ZRUŠIT. MOC DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ :-)

Dřevěné 3D Puzzle - Triceratops

 
 

Dřevěné 3D Puzzle - Triceratops. Dřevěná skládačka bez nutnosti lepení. Počet dílků: 33 ks.

Dostupnost Vyprodáno
249 Kč
Kategorie Dřevěné 3D Puzzle
Položka byla vyprodána...
 

Sestavte si vlastní dřevěný model dinosaura! Skládačka nevyžaduje lepení, jednotlivé dílky stačí vymáčknout z předem vyražených dřevěných platíček a podle přiloženého obrázkového návodu poskládat dohromady. Po složení Vám vznikne krásná interiérová dekorace v přírodních barvách.
TIP: Pokud budete sestavovat skládačku například s dětmi (vždy pod Vaším dohledem), mohou si děti jednotlivé dílky například vybarvit barvičkami a společně pak můžete složit barevný model dle nejrůznějších fantazií.

Specifikace:
Rozměr finální stavby: výška 115 mm, šířka: 75 mm, délka 310 mm
Počet dílků: 33 ks
Doba stavby (pouze orientačně): 1 hodina
Balení obsahuje: dřevěné ražené dílky stavebnice v platíčkách, obrázkový návod, kousek smirkového papíru pro začišťování hran.

Při vymačkávání jednotlivých dílků používejte přiměřenou sílu, aby nedošlo k poškození jednotlivých dílků špatným vymačkáváním. Stejně pozorně skládejte jednotlivé dílky dohromady při vlastní stavbě, některé dílky jsou detailní a byla by škoda si finální model poškodit již během stavby.
V případě, že Vám některé dílky nepůjde do sebe zapasovat bez použití nepřiměřené síly, doporučujeme tyto dílky vhodně upravit přiloženým smirkovým papírem.

POZOR! Výrobek není hračka! Není vhodné pro děti do 3 let! Stavebnice obsahuje malé části, které by mohly děti spolknout nebo vdechnout a udusit se! Doporučený věk 8+ let.

Počet dílků 33 ks
Výška 115 mm
Šířka 75 mm
Délka 310 mm
Doba skládání (?) 1 hodina