Dřevěné 3D Puzzle - Eiffelova věž

 
  • 1 z 3
 

Dřevěné 3D Puzzle - Eiffelova věž. Dřevěná skládačka bez nutnosti lepení. Počet dílků: 122 ks.

Dostupnost Skladem (> 1 ks)
Můžeme doručit do
2.12.2020
399 Kč    
Kategorie Stavby a stroje
 

Sestavte si vlastní dřevěný model Eiffelovy věže! Skládačka nevyžaduje lepení, jednotlivé dílky stačí vymáčknout z předem vygravírovaných dřevěných platíček a podle přiloženého obrázkového návodu poskládat dohromady. Po složení Vám vznikne krásná interiérová dekorace v přírodních barvách. K výrobě 3D Puzzle je použita kvalitní německá laserová technologie, která zaručuje, že dílky jsou velmi detailní a vždy velmi přesně pasují do sebe.
TIP: Pokud budete sestavovat skládačku například s dětmi (vždy pod Vaším dohledem), mohou si děti jednotlivé dílky například vybarvit barvičkami a společně pak můžete složit barevný model dle nejrůznějších fantazií.

Specifikace:
Rozměr finální stavby: výška 365 mm, šířka: 157 mm, délka 165 mm
Počet dílků: 122 ks
Doba stavby (pouze orientačně): 3 hodiny
Balení obsahuje: dřevěné gravírované dílky stavebnice v platíčkách, obrázkový návod, kousek smirkového papíru pro začišťování hran.

Při vymačkávání jednotlivých dílků používejte přiměřenou sílu, aby nedošlo k poškození jednotlivých dílků špatným vymačkáváním. Stejně pozorně skládejte jednotlivé dílky dohromady při vlastní stavbě, některé dílky jsou detailní a byla by škoda si finální model poškodit již během stavby.
V případě, že Vám některé dílky nepůjde do sebe zapasovat bez použití nepřiměřené síly, doporučujeme tyto dílky vhodně upravit přiloženým smirkovým papírem.

POZOR! Výrobek není hračka! Není vhodné pro děti do 3 let! Stavebnice obsahuje malé části, které by mohly děti spolknout nebo vdechnout a udusit se! Doporučený věk 8+ let.

Počet dílků 122 ks
Výška 367 mm
Šířka 151 mm
Délka 160 mm
Doba skládání (?) 3 hodiny
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.